STRONA GŁÓWNA
 SZKOLENIA
 APEL
 Terminy wywozu odpadów komunalnych
 Informacje o GCI
 GCI na Mazowszu
 Ważne adresy
 Agroturystyka
 • Agroturystyka
  Lucyna Grzegrzułka
  Ptaki 10
  05-332 Siennica
  tel. (o prefix 25) 799-03-88


  Gospodarstwo położone jest w pobliżu rzeki Piaseczna, niedaleko od rzeki Świder. Do dyspozycji gości 4 pokoje 1,2,3,4-os., 2 łazienki i kuchnia, zapewnione jest całodzienne wyżywienie. Atrakcja jest możliwość wędkowania, kąpieli, pływania pontonem w pobliskim stawie. Oferowane są także przejażdżki bryczką i kuligi zimą.  Małgorzata Szubińska
  Starogród 34
  05-332 Siennica
  tel. (o prefix 25) 7991934


  Gospodarstwo położone w pobliżu rezerwatu przyrody, w 500-letniej wsi mającej swoją historię, na wzniesieniu z malowniczym widokiem na pagórkowate pola, lasy i dolinę rzeki Świder. Duża działka z zapleczem rekreacyjnym (plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, spacery). Możliwość korzystania z rowerów. W gospodarstwie staw rybny, w którym można łowić ryby. Do dyspozycji gości 5 pokoi 2-osobowych, 2 łazienki, wyposażona kuchnia, salon z TV. Wyżywienie całodzienne oparte na produktach z własnego gospodarstwa. Oferta aktualna cały rok.
  Anna Michalik
  Wólka Dłużewska 5
  05-332 Siennica
  tel. 025 799-19-00


  Gospodarstwo usytuowane na skraju wsi, niedaleko rzeki Świder. Gospodarstwo położone jest wśród zieleni, posiada zaplecze rekreacyjne tj. grill, piaskownica, huśtawka, miejsca na ogniska. Dla gości ceniących aktywny wypoczynek możliwość korzystania z rowerów, wedek, ścieżek zdrowia. Gospodarstwo umożliwia spędzenie urlopu w kontakcie z natura i mieszkańcami wsi, tj. zwiedzanie rezerwatu "Wólczańskiej Góry", na której znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza. istnieje możliwość zwiedzania znajdujących sie nieopodal takich zabytków historycznych jak: klasztor x XVIII w. w Siennicy oraz zespołów dworskich w Kątach Zdroju, Dłużewie. Do dyspozycji są 4 pokoje 1,2,3,4 - osobowe, 2 łazienki, kuchnia. Ofertą specjalną jest prowadzenie programów edukacyjnych dla dzieci, mozliwość zakupienie produktów znajdujących się w gospodartstwie.
  Bożena i Wojciech Zagórscy
  Dzielnik 21
  05-332 Siennica
  503 515 672
  602 321 293


  Gospodarstwo położone jest na zróżnicowanym przyrodniczo terenie, wśród lasów i licznych stawów.
  Drewniany dom położony nad stawem, na skraju wsi z widokiem strusi spacerujących po leśnej zagrodzie to idealne miejsce na wypoczynek dla ludzi zmęczonych cywilizacją wielkich miast, potrzebujących bliskiego kontaktu z przyrodą. Do dyspozycji gości przygotowano 7 miejsc noclegowych, 2 łazienki, dostęp do kuchni. Wyżywienie w ofercie gospodarstwa lub możliwość samodzielnego przygotowania posiłków.
  Gospodarstwo posiada ofertę edukacyjną dla grup dziecięcych i młodzieżowych. Spacerując ścieżką dydaktyczną „Tajemnice lasu” dzieci mogą dowiedzieć się np. jakie tropy zostawiają leśne zwierzęta albo poznać zegar ptasiego śpiewu.
  Duża altana, miejsce na ognisko, plac do gier sportowych dają doskonałe możliwości organizacji imprez integracyjnych , różnego rodzaju zajęć tematycznych. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły wynikające z potrzeb naszych gości.